Please enable JS

CREAMEDYA

MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Crea Cosmic medya planlama ve satın alma konusunda uzman yöneticilerimiz ile dijital, sosyal ve basılı medyanın tamamı için kampanya ve reklam kurguları, yönetimi, tasarımları, medya analizi, medya satın alma, geri dönüşüm ölçümlemeleri dahil bütçe ve medya planlamasından performans yönetimine kadar kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Crea Cosmic, tüm sektörlerde yarattığı farkı şimdi de Fredigo markasının e-ticaret projesi olan Fredigo.com için sergilemeye başladı.

DİJİTAL MEDYA

Dijital medya pazarlama uzmanlarımız, online itibar yöneticilerimiz, editörlerimiz ve konusunda uzman ekibimiz ile markanızın tüm dijital kurumsal yönetimini yapıyor, online itibar ve dijital medya varlık kurgularını tasarlıyor, yönetiyor ve geleceğe taşıyoruz. Markanıza Crea Medya ekibimiz dijitalde yeni bir boyut kazandırıyoruz.

DİJİTAL MEDYA PLANLAMASI

Dijital medya planlamasıçözümlerimiz ile markanızın dijital ortamlardaki varlığını tüm detaylarıyla ele alıp 360° olgusuyla planlıyor, yönetiyor ve geleceğe taşıyoruz.

ONLINE PR

Online PR çözümlerimiz ile markanız için web siteler, bloglar, portallar, haber siteleri ve diğer platformlar aracılığı ile dijital medyada halkla ilişkiler ve yönetim hizmetleri sunuyoruz.

DİJİTAL MEDYA REKLAMLARI

Dijital medya’da varlığınızı güçlendirmenin, tanıtımının ve kampanyalarınızı duyurmanın en etkili yollarından biri de dijital medya reklamlarıdır. Dijital medyadaki reklamlarınızın kurgusu, tasarımları, satın alması, yayın, yönetim, takip ve ölçümlemerinden stratejik planmasına kadar kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA

Gelişen dünyada markanızın varlığını duyurmanın, online itibarınızı arttırmanın ve ürünlerinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri olan sosyal medya kanalları üzerinde, 360° olgusuyla markanız için sosyal medya yönetimi, online itibar yönetimi, reklam, içerik yönetimi ve geri dönüşüm analizleri dahil kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA PLANLAMASI

Sosyal medya kanalları üzerinde markanız için hedef kitle analizleri, bilinirlik oluşturma ve kampanya kurguları dahil kapsamlı medya planlaması hizmetleri sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kanalları üzerinde markanız için online itibar yönetimi, içerik yönetimi hizmetlerinin yanı sıra bilinirlik yaratma ve tüm kampanya kurguları dahil kapsamlı medya yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal medya kanalları üzerinde markanız ve ürünleriniz için reklam kampanyaları kurguluyor, tasarlıyor ve hedef kitle analizleri yaparak doğru kişiye ilgili reklamın gösterimini sağlıyor ve tüm sosyal medya kanallarında kapsamlı reklam hizmetleri sunuyoruz.