Please enable JS

CREAREKLAM

REKLAM AJANSI FAALİYETLERİ

Crea Cosmic reklam ajansı konusunda uzman reklamcılarımız ve pazarlama yöneticilerimiz ile dijital, sosyal ve basılı medyanın tamamı için kampanya ve reklam kurguları, yönetimi, tasarımları, medya analizi, geri dönüşüm ölçümlemeleri dahil bütçe ve medya planlamasından performans yönetimine kadar kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Reklam yatırımlarınızı kazanca dönüştürmeye, markanızı evrene duyurmaya hazırız!

DİJİTAL MEDYA REKLAMLARI

DISPLAY REKLAM

Marka bilinirliği yada ürün tanıtım odaklı reklamlarınızı banner, mobil reklam, sponsorluk reklamlarından yeni medya reklamlarına kadar farklı display reklam modelleri ve yaratıcı tasarımlarımız ile güçlendirin.

ARAMA MOTORU REKLAMLARI

Arama motoru reklamlarınızı, Google tarafından sertifikalı ajansımız ve Adwords uzmanlarımız ile yatırımlarınızı minimum maliyet ve maksimum verim özeniyle yönetiyoruz. Yatırımlarınızın geri dönüşümünü hızlı ve etkin şekilde izleyin. Tecrübeli arama motoru reklamcılığı uzmanlarımız ile diğer arama motorlarındaki reklamlarınızıda profesyonelce yönetiyoruz.

TOPLU ve İZİNLİ E-MAIL & SMS GÖNDERME

Toplu ve izinli e-mail ya da sms pazarlama kanalları aracılığı ile kampanyalarınızı etkin pazarlama stratejilerimiz ile hedef kitle analiz ve ölçümlemeleri yaparak, hızlıca yayına alıyoruz. İçerik kurgusu, satışta etken faktör analiz ve uygulamalarımızın yanı sıra yaratıcı tasarımlarımız ile hedef kitlenizi kendinize çekin.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook reklamları arasında 7 farklı çeşitte reklam seçeneği bulunuyor. Siz de markanızı Facebook'ta binlerce kişiye duyurmak için bize ulaşın.

INSTAGRAM REKLAMLARI

Instagram reklamları arasında 3 farklı çeşitte reklam verme seçenekleri bulunuyor. Siz de markanızı Instagram'da binlerce kişiye duyurmak için bize ulaşın.

TWITTER REKLAMLARI

Twitter reklamları arasında 3 farklı çeşitte reklam seçeneği bulunuyor. Siz de markanızı Twitter'da binlerce kişiye duyurmak için bize ulaşın.